تمدید مهلت ارسال آثار مسابقه ملی «خاطره نگاری بیماری کرونا

۱۶ تیر ۱۳۹۹ | ۱۴:۵۵ کد : ۱۱۰ هنری بین الملل پژوهش عمومی
تعداد بازدید:۴۴۵
تمدید مهلت ارسال آثار مسابقه ملی «خاطره نگاری بیماری کرونا

‌‌‌‌‌‌دانشگاه آزاد اسلامی واحد هنرهای اسلامی- ایرانی استاد فرشچیان و دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران با توجه به تداوم شیوع بیماری کرونا و بنا بر درخواست علاقمندان مسابقه ملی «خاطره نگاری بیماری کرونا» را تا ۳۱ شهریور تمدید می‌کند. تاکنون خاطرات ارزشمندی به این دبیرخانه ارسال شده است و بعد از داوری آثار برگزیده چاپ خواهند شد. لازم به ذکر است که داوری این مسابقه را ابوتراب خسروی و محمد جواد جزینی به عهده دارند.

«اگر ثبت نشود فراموش می‌شود.» خاطره نگاری صرفاً روایت یا داستان‌گویی درباره تجربه شخصی یک فرد نیست بلکه علاوه بر اینکه شکلی از بایگانی و جلوه‌ای از تاریخمندی است، می‌تواند دربرگیرنده تجربیات ارزشمندی مانند ارتباط با خود یا با دیگری نیز باشد. بحران کرونا تجربه‌ای بی سابقه است که در آن رویدادهای بی نظیری از سختی‌ها و آسیب‌ها از یک سو و رشادت‌ها و فداکاری‌ها از سوی دیگر را می‌بینیم که می‌توانند برای آیندگان دستاوردهای ارزشمندی محسوب شوند. بر همین اساس است که گونه‌های متعددی مانند «وقایع نگاری»، «بحران نگاری»، «فاجعه نگاری» … و امروز «کرونا نگاری» امری خطیر و وظیفه‌ای تاریخی محسوب می‌شود.

 

برای جلوگیری از فراموشی این ابر-رخداد و تجربیات آن است که دانشگاه آزاد اسلامی واحد هنرهای اسلامی- ایرانی استاد فرشچیان و دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران اقدام به گردآوری و ثبت آن می‌کنند. بدین منظور از کلیه کسانی که خاطراتی در این خصوص دارند دعوت به نوشتن و ارسال آنها به دفتر خاطره نگاری می‌کند. دفتر یاد شده ضمن اهدای جایزه به بهترین خاطرات نسبت به چاپ برگزیدگان آن خود را مسئول می‌داند.

لازم است برای نگارش خاطرات به شرایط زیر توجه شود:

۱ - ارتباط مستقیم یا غیرمستقیم با بیماری کرونا داشته باشد.

۲ - دارای انسجام روایی باشد.

۳ - روایتی خاص و تاثیرگذار باشد.

۴ - دارای یک پیام اخلاقی، عاطفی یا منطقی باشد.

لازم به توضیح است در مرحله نخست خاطره نگاری حداقل در سه صفحه و حداکثر در ۱۰ صفحه نگاشته شود. در مرحله دوم و پس از تأیید هیئت داوران این خاطره نگاری‌ها می‌توانند بسط داده شوند.

علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه خاطره نگاره‌های خود را در فرمت ورد به آدرس ایمیل زیر ارسال کنند.

Khaterenegari1399@gmail.com

تلفن: ۰۲۱۶۶۴۷۸۲۰۲ داخلی ۸

لازم به توضیح است که زمان نهایی ارسال خاطره نگاره‌ها ۳۱ شهریور در نظر گرفته شده است.

 

/ ‏*‬ انتهای متن * / ‏ ‏


<p style="text-align: center">مرورگر شما نمی تواند این pdf را نشان دهد<br></p> لینک دانلود فایل

کلید واژه ها: مسابقه مسابقه ملی خاطره نگاری بیماری کرونا مسابقه ملی پوستر مسابقه ملی فراخوان مسابقه ملی خاطره نگاری کرونا تمدید مسابقه ملی خاطره نگاری کرونا تمدید مهلت ارسال آثار به مسابقه ملی خاطره نگاری کرونا دانشگاه استاد فرشچیان دانشگاه هنرهای اسلامی-ایرانی استاد فرشچیان دانشگاه فرشچیان استاد فرشچیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد هنرهای اسلامی-ایرانی استاد فرشچیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد (ویژه) هنرهای اسلامی-ایرانی استاد فرشچیان واحد (ویژه) هنرهای اسلامی-ایرانی استاد فرشچیان fiiau fiiau.iau.ac.ir fiiau.ac.ir fiiau.iau.ir https://fiiau.iau.ac.ir/crn/fa