جشنواره ملی عکس و پوستر «همدلی و مشارکت مردمی در مقابله با کرونا» تمدید شد

۱۲ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۸:۱۹ کد : ۱۲۶ هنری بین الملل پژوهش عمومی
تعداد بازدید:۴۹
جشنواره ملی عکس و پوستر «همدلی و مشارکت مردمی در مقابله با کرونا» تمدید شد

مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی عکس و پوستر «همدلی و مشارکت مردمی در مقابله با کرونا» که از سوی واحد تهران شمال دانشگاه آزاد اسلامی با همکاری دانشگاه هنرهای ایرانی-اسلامی استاد فرشچیان و انجمن علمی پژوهشهای هنری ایران برگزار می‌شود، تا اواخر مهر ماه تمدید شد.

در اطلاعیه ستاد خبری این جشنواره آمده است: «با توجه به استقبال مردم و هنرمندان از جشنواره ملی عکس و پوستر «همدلی و مشارکت مردمی در مقابله با کرونا»، به دلیل ویژگی خاصی که عزاداری حضرت سیدالشهدا (ع) با وجود بیماری کرونا پیدا کرده و همچنین در پیش بودن اربعین حسینی وایجاد فرصتی کم نظیر برای عموم مردم و عکاسان برای ثبت صحنه‌های منحصربه‌فرد یا خلق پوسترهای ویژه‌، ستاد برگزاری جشنواره تصمیم گرفت مهلت ارسال آثار را تا بعد از ایام اربعین حسینی تمدید کند».

گفتنی است، مهلت ارسال آثار به این جشنواره ۱۴ شهریور بود که بر اساس این اطلاعیه، متقاضیان می‌توانند آثار عکس و پوستر خود را تا ۲۵ مهرماه به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند. تاریخ داوری و اعلام آثار برگزیده متعاقباً اعلام خواهد شد.

در فراخوان این جشنواره آمده است: جشنواره ملی عکس و پوستر «همدلی و مشارکت مردمی در مقابله با کرونا» فرصتی برای همه شهروندان ایرانی است تا آنچه در خصوص واکنش‌های اخلاقی، همدلی و همیاری ایرانیان در مواجه با بیماری کووید ۱۹ را ثبت و ضبط کرده‌اند، با زبان هنر، مستندسازی کرده و در نمایشگاه مجازی (و انشالله حقیقی) این جشنواره در معرض دید قرار دهند. متقاضیان می‌توانند آثار عکاسی و طراحی پوستر خود با موضوعات زیر را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند:

۱- جلوه‌های حضور داوطلبانه و همکاری با کادر درمان و سازمان‌ها و نهادهای مرتبط با ویروس کرونا؛

۲- جلوه‌های همدلی با مردم آسیب‌دیده از ویروس کرونا؛

۳- مشارکت مردم در رعایت اصول بهداشتی در ارتباطات اجتماعی؛

۴- تجلیل از کادرهای درمان و صفوف مقدم؛

۵- مبارزه با اپیدمی کرونا؛

۶- تجلیل از شهدای سلامت؛

و...

دریافت آثار از طریق ایمیل و شماره پیام‌رسان واتس آپ جشنواره به نشانی‌های زیر امکان‌پذیر است:

artfestivalcoronavirus@iau-tnb.ac.ir و ۰۹۱۲۸۴۰۶۲۷۴.

ضمناً برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به آدرس اینستاگرامی جشنواره @ art_festivalcoronavirus یا لینک زیر مراجعه کنید:

‌‌‌‌‌‌‌ http://iau-tnb.ac.ir/fa/news/9246 ‌‌‌‌‌


<p style="text-align: center">مرورگر شما نمی تواند این pdf را نشان دهد<br></p> لینک دانلود فایل

کلید واژه ها: تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی عکس و پوستر همدلی و مشارکت مردمی در مقابله با کرونا ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد هنرهای اسلامی- ایرانی استاد فرشچیان برگزار می نماید دانمشگاه آزاد اسلامی واحد تهران- شمال دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال دانشگاه استاد فرشچیان دانشگاه فرشچیان استاد فرشچیان دانشگاه هنرهای اسلامی-ایرانی استاد فرشچیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد هنرهای اسلامی-ایرانی استاد فرشچیان کرونا آثار کرونا fiiau fiiau.iau.ac.ir fiiau.ac.ir fiiau.iau.ir