دکتر آقامیری :

نمایشگاه سرو بلند انقلاب رویدادی برای انتقال فرهنگ شهادت است

بازدید آقامیری از نمایشگاه آثار پیرامون ابعاد زندگی و شهادت سردار سلیمانی
۲۷ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۴:۲۴ کد : ۶۹ هنری عمومی
تعداد بازدید:۲۸۸
https://fiiau.iau.ac.ir/fa/news/۶۹
نمایشگاه سرو بلند انقلاب رویدادی برای انتقال فرهنگ شهادت است

دکتر محمود رضا آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در آئین افتتاحیه نمایشگاه سرو بلند انقلاب اسلامی گفت: این نمایشگاه هنری اقدامی ارزنده‌ای برای معرفی جایگاه این شهید والا مقام در میان اقشار مختلف جامعه است و ابعاد ویژه ای از جایگاه ایشان را در میان هنرمندان نشان می‌دهد.

وی همچنین افزود: تردیدی نیست که رویدادها و نمایشگاه‌هایی از این دست، بستری ارزشمند برای معرفی و انتقال فرهنگ شهادت مهیا می‌کند و ضروری است که بخوبی معرفی گردد.

آقامیری با بیان اینکه دانشگاه آزاد برنامه‌های زیادی برای معرفی بیشتر شخصیت شهید سلیمانی دارد، اظهار کرد: واحد هنرهای سنتی اسلامی ایرانی استاد فرشچیان با برگزاری این نمایشگاه گامی مؤثری در انتقال فرهنگی شهادت به جامعه و نیز معرفی هرچه بیشتر زندگی و شخصیت ارزشمند حاج قاسم برداشته است.

آقامیری خاطرنشان کرد: امیدوارم این کارگاه نقاشی، نگارگری و خوشنویسی فتح‌البابی باشد که در سایر بخش‌های هنری نیز شاهد آثار فاخری از هنرمندان در زمینه زندگی و شهادت حاج قاسم سلیمانی باشیم؛ سردار سلیمانی کسی بود که با شهادت خود، جامعه ما را زنده کرد و انتظار این است که برای این شخصیت بزرگ، دانشگاهیان در همه عرصه‌ها کار و تلاش کنند.

آثار ارائه شده در این نمایشگاه حاصل کارگاه دو روزه خلق آثار هنری در این واحد دانشگاهی است که با محوریت زندگی و شخصیت سردار شهید اسلام حاج قاسم سلیمانی طی روزهای ۱۷ و ۱۸ بهمن‌ماه ۱۳۹۸ برپا شد که با استقبال بسیار خوبی از سوی هنرمندان و علاقمندان روبرو گردید.

گفتنی است این نمایشگاه تا روز جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ ادامه دارد و علاقمندان می‌توانند همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۱۸ برای بازدید از این آثار در موزه هنرهای معاصر فلسطین واقع در خیابان برادران شهید مظفر، تقاطع بزرگمهر، شماره ۷۴ مراجعه کنند.

/ ‏‬ انتهای پیام / ‏

کلید واژه ها: آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران نمایشگاه خوشنویسی نمایشگاه نقاشی نمایشگاه نگارگری آئین گشایش نمایشگاه آثار هنری پیرامون ابعاد زندگی و شهادت سردار شهید سپهبد سلیمانی نمایشگاه خوشنویسی، نگارگری و نقاشی سرو بلند انقلاب اسلامی افتتاح نمایشگاه سرو بلند انقلاب اسلامی سرو بلند انقلاب اسلامی بازدید از نمایشگاه سرو بلند انقلاب اسلامی چهلم شهید سلیمانی چهلمین روز شهادت سردار قاسم سلیمانی دهه فجر دهه فجر انقلاب اسلامی دانشگاه استاد فرشچیان دانشگاه هنرهای اسلامی-ایرانی استاد فرشچیان دانشگاه فرشچیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد هنرهای اسلامی-ایرانی استاد فرشچیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد (ویژه) هنرهای اسلامی-ایرانی استاد فرشچیان واحد (ویژه) هنرهای اسلامی-ایرانی استاد فرشچیان استاد محمود فرشچیان دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاه آزاد fiiau fiiau.iau.ac.ir fiiau.ac.ir fiiau.iau.ir https://fiiau.iau.ac.ir/fa/news/68 https://fiiau.iau.ac.ir/fa/news/69