پیام تصویری قدردانی استاد فرشچیان از تلاش‌های جامعه پزشکی کشور

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۴:۲۵ کد : ۸۵ عمومی
تعداد بازدید:۲۱۰
پیام تصویری قدردانی استاد فرشچیان از تلاش‌های جامعه پزشکی کشور

‌‌‌‌‌‌‌محمود فرشچیان پیشکسوت نام آشنای نگارگری ایران و رئیس هیات امنای واحد ویژه هنرهای اسلامی ایرانی استاد فرشچیان،

که این روزها در قرنطینه خانگی قرار دارند، طی پیام تصویری مراتب قدردانی خود را از تلاش های بی وقفه پرسنل درمانی کشور در مبارزه با کرونا و نجات جان هموطنان ابراز کردند.

 

متن این پیام تصویری بدین شرح است:

 

«به نام خداوند بخشنده مهربان

هوالشافی

من محمود فرشچیانِ نقاش هستم. پزشکان عالی‌قدر والامقام! پرستاران دلسوز فداکار! و کادر درمانی بیمارستان‌ها! که با سعی و کوشش و جدیت فراوان در مداوای بیماران کوشش می‌کنید و جان‌برکف با همت شبانه‌روزی خودتان، آلام بیماران را دوا می‌بخشید و شفا می‌بخشید، خداوند به شما اجر و پاداش فراوان بدهد! من به‌عنوان عضوی کوچک از جامعه بزرگ هنری ایران، به شما هزاران بار تحسین و ستایش و آفرین عرض می‌کنم.

همکاری و همیاری هموطنان عزیزمان در این راه، بسیار آرامش‌بخش و کارساز است. خداوند کمک کند و این آلام و این معضل جهانی را از جامعه جهان مرتفع کند.

از درگاه الهی آرزو دارم که آنها که به رحمت الهی رفته‌اند مورد لطف و عنایت و بخشش الهی قرار بگیرند؛ إن‌شاءالله.

خداوند یار و یاورتان! تندرست و سلامت باشید.»

 

/ ‏‬ * انتهای پیام* / ‏

کلید واژه ها: دانشگاه استاد فرشچیان دانشگاه هنرهای اسلامی-ایرانی استاد فرشچیان دانشگاه فرشچیان استاد فرشچیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد هنرهای اسلامی-ایرانی استاد فرشچیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد (ویژه) هنرهای اسلامی-ایرانی استاد فرشچیان واحد (ویژه) هنرهای اسلامی-ایرانی استاد فرشچیان پیام قدردانی استاد فرشچیان از تلاش‌های جامعه پزشکی کشور