مراسم گرامیداشت روز جهانی صنایع دستی برگزار می‌شود

۱۹ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۲:۴۸ کد : ۹۵ هنری عمومی
تعداد بازدید:۱۷۱
به مناسبت روز جهانی صنایع دستی طی مراسمی از پیشکسوتان صنایع دستی و فرش دستباف و پاسداران سلامت (پزشکان و پرستاران) تجلیل به عمل خواهد آمد.
مراسم گرامیداشت روز جهانی صنایع دستی برگزار می‌شود

 

این رویداد به مناسبت هفته صنایع دستی و با هدف تجلیل و بزرگداشت جمعی از پیشکسوتان صنایع دستی و فرش ایران و همچنین پزشکان و پرستاران کشور، روز یکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ در محل فرهنگستان هنر برگزار می‌شود.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

این مراسم به همت تشکل‌های غیر دولتی صنایع دستی و فرش و با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد هنرهای اسلامی ایرانی استاد فرشچیان، کمیسیون ملی یونسکو و فرهنگستان هنر برگزار می‌گردد.

روز ۱۰ ژوئن برابر با ۲۰ خردادماه هر سال به عنوان روز جهانی صنایع دستی شناخته می‌شود و مراسمات و رویدادهای مختلفی برای بزرگداشت این روز و هفته فرهنگی برپا می‌شود.

گفتنی است این مراسم ساعت ۱۶ روز یکشنبه ۲۵ خردادماه در تالار ایران فرهنگستان هنر واقع در تهران خیابان ولی عصر (عج)، تقاطع خیابان طالقانی برگزار می‌شود و حضور در آن برای عموم علاقمندان آزاد است.

کلید واژه ها: هفته صنایع دستی صنایع دستی دانشگاه آزاد اسلامی واحد هنرهای اسلامی-ایرانی استاد فرشچیان کمیسیون ملی یونسکو هنرهای سنتی تجلیل از پیشکسوتان صنایع دستی پاسداران سلامت


نظر شما :